+38(067) 547-8-111 

Keratoplastika@ukr.net

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Сердечно вітаємо з Новим роком! Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя та супутньої удачі. Ми щиро намагалися бути Вам корисними, тому сподіваємося радувати і надалі. Спасибі, що вибрали нас!

 

З найкращими побажаннями,
 
ДП "Біоімплант" МОЗ України ".

З Днем медичного працівника!

Нам дуже приємно привітати Вас з професійним святом днем медичного працівника! Адже кожен день, під вашою опікою перебувати багато людей потребують допомоги. Країна пишатися такими жителями як Ви, які вносять невід'ємну частину в розвиток нашої країни! Нехай Ваші безцінні руки, ніколи не опускаються, а Ваші очі не знають розчарування і горя. Адже Ви робите добро щодня!

КЕРАТОПЛАСТИКА В УКРАЇНІ СУЧАСНИЙ СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Алещенко Ігор Євгенович - директор Державного підприємства «Біоімплант» Міністерства охорони здоров'я України », д.мед.н.

Дрожжина Галина Іванівна – керівник відділу патології рогівки ДУ «Інстітут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» (м.Одеса), д.мед.н., професор

Набока Ю.В. - заступник директора Державного підприємства «Біоімплант» Міністерства охорони здоров'я України»

Продовжити

Вітаємо з Великоднем!

Дорогі друзі!

Вітаємо Вас із Світлим Воскресінням! Бажаємо Вам весняного оновлення, змін до кращого, міцного здоров'я, благополуччя, миру та спокою!

З Повагою, 

ДП "БіоІмплант".

Результати дворічного клінічного використання кератобіоімплантатів з донорської рогівки ока людини

Дрожжина Г.І.1, Осташевський В.Л.1, Алещенко І.Є.2, Набока Ю.В.2, Бабенко О.В.2, Москаленко І.В.2

1 Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України

2 Державне підприємство «Біоімплант» Міністерства охорони здоров’я України» (1 Одеса, 2 Київ, Україна)

Продовжити

Надання спеціалізованої офтальмологічної допомоги хворим з рогівковою сліпотою

Надання спеціалізованої офтальмологічної допомоги хворим з рогівковою сліпотою шляхом проведення кератопластики з використанням кератобіоімплантату (виробник ДП «Біоімплант» МОЗ України»)

Медична значимість кератопластики

На протязі 15 років в Україні не виконувались операції з кератопластики;
В Україні операцію з кератопластики очікують близько 5000 українців;
Кількість захворювань які потребують кератопластики як стандарту лікування рогівки постійно зростає;
У всьому світі

Продовжити

Перший досвід клінічного використання біоімплантатів з донорської рогівки ока людини

Дрожжина Г.І., Алєщенко І.Е., Шевчук В.В., Набока Ю.В., Чебанова О.В.

Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України

Державне підприємство «Біоімплант» МОЗ України»

Одеса, Київ, Україна

Сьогодні в офтальмологічній практиці усіх країн світу лікування захворювань очей, пов’язаних з порушенням прозорості рогівки внаслідок травм, опіків, запальних захворювань та вродженої патології потребує використання препаратів з донорської рогівки людини (ДРЛ).

Продовжити

«Філатовські читання - 2016» (Одеса)

19-20 травня в м. Одеса пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання - 2016», в рамках святкування 80-річчя від дня заснування інституту ім. В.П. Філатова, в якій взяли участь лікарі-офтальмологи Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

На засіданнях були представлені доповіді провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців у галузі офтальмології. Відбулися дискусії, обмін досвідом та

Офтальмохірурги клініки провели для колег майстер-клас живої хірургії

Директор Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні Валерій Миколайович Сердюк і хірург відділення мікрохірургії ока Владислав Анатолійович Іщенко провели в режимі онлайн першу трансляцію майстер-класу з оперативного лікування складних очних патологій. В онлайн трансляції взяли участь офтальмохірурги з Черкас, Сєвєродонецька, Кривого Рогу, Запоріжжя, Харкова та Кіровограду. Онлайн трансляції тепер доступні лікарям обласної офтальмології завдяки інноваційному обладнанню, яке

26.12.2013 Офіційний сайт Лікарні Мечникова м.Дніпропетровськ - m.mechnikova.com

«Відбулася Спільна нарада-семінар, яка була присвячена проблемі кератобіоімплантації. Нарада була ініційована директором департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентиною ГІНЗБУРГ. У ній прийняли участь - головний лікар КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова" Сергій Риженко, керівництво та лікарі КЗ "Дніпропетровська обласна офтальмологічна лікарня".

На нараді

14.01.2014 Офіційний сайт МОЗ України - moz.gov.ua

«Перше вітчізняне виробництво кератобіоімплантатів для Надання спеціалізованої офтальмологічної допомоги сліпім Хворов Відкрито у Дніпропетровську. Предприятие ДП «Біоімплант» МОЗ України НЕ має аналогів у державі.

Планова виробнича Потужність - 750-1 000 флаконів на рік. Це задовольніть потребу в препараті НЕ лишь Дніпропетровщини, но ї України в цілому.

Метод наскрізної або пошарової кератопластики з використанн кератобіоімплантату, виготовленя за найсучаснішімі технологіямі

21.03.2014 Интернет-газета - fakty.ua

«Гострим краєм металевого прута" ТІТУШКИ "проткнув мені око. Лікарі зуміли врятувати зір »

Віолетта Кіртока, «ФАКТИ»

За час протистоянь в Києві столичні фахівці надали допомогу ста протестувальникам з пораненнями очей, 52-м з яких провели операції, в 12 випадках очне яблуко довелося видалити

«Постійно бачу як при 3D-ефекті»

Для лікарів 42-річний киянин Костянтин - унікальний пацієнт: з різницею в 14 років він отримав

Історія розвитку кератопластики, операції з пересадки рогової оболонки

Історію розвитку пересадки рогової оболонки умовно поділяють на чотири періоди (В.Г. Абрамов).

Перший період - експериментальний (1818-1872), так як кератопластика проводилася тільки на тваринах. Найчастіше використовувався гетеропластіческій матеріал (від іншого виду тварини), але застосовувалася і гомопластика.

Другий період (1872-1901) характеризується застосуванням пересадки рогівки на людях з використанням гетеротрансплантатов. Однак обидва ці періоди не принесли успіхів

Засідання обласного офтальмологічного товариства

29.09.15, у місті Вінниця, на базі обласної клінічної лікарні ім. Н.І. Пирогова, відбулося засідання обласного офтальмологічного суспільства.

У засіданні суспільства взяли участь 80 офтальмологів Вінниці та Вінницької області, ДП "Біоімплант" МОЗ України », представники Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні.

На засіданні товариства розглядалися питання патології рогівки. З великим інтересом учасники заслухали доповідь завідуючої дніпропетровським відділенням ДП