+38(095) 600-100-9 

Keratoplastika@ukr.net

Засідання обласного офтальмологічного товариства

29.09.15, у місті Вінниця, на базі обласної клінічної лікарні ім. Н.І. Пирогова, відбулося засідання обласного офтальмологічного суспільства.

У засіданні суспільства взяли участь 80 офтальмологів Вінниці та Вінницької області, ДП "Біоімплант" МОЗ України », представники Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні.

На засіданні товариства розглядалися питання патології рогівки. З великим інтересом учасники заслухали доповідь завідуючої дніпропетровським відділенням ДП «Біоімплант» МОЗ України », заслуженого лікаря України, Чебанова Олени Володимирівни. В рамках доповіді, Чебанова Є.В., ознайомила лікарів-офтальмологів Вінниці та Вінницької області з роботою Дніпропетровського відділення «ДП« Біоімплант »МОЗ України» - першому і єдиному відділенні в Україні, де виготовляють кератобіоімпланти з донорських роговиць для проведення операцій кератопластики.

У своїй доповіді Чебанова Є.В., підкреслила, що висококваліфікований штат співробітників Дніпропетровського відділення ДП «Біоімплант» МОЗ України», обладнання та позитивний досвід роботи, дозволяють виробляти сучасні безпечні кератобіоімплантати світового рівня.

У фокусі уваги учасників товариства була доповідь про клінічні прояви, діагностику та методи лікування захворювань рогівки, доцента кафедри очних хвороб Вінницького медичного університету, к.м.н. Салдан Юлії Йосипівни.

Як підкреслила Салдан Ю.І., статистичні дані Міністерства охорони здоров'я свідчать, що як мінімум 2 тис. Українських пацієнтів щорічно потребують поведінці кератопластики. Так що ж робити в подібній ситуації? Вихід один - пройти хірургічне лікування в офтальмологічній клініці.

За останні півтора року в Україні, завдяки зусиллям ДП «Біоімплант» МОЗ України », впроваджено застосування кератобіоімплантата (КБІ) в практику в декількох клініках України (Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України, Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня (доки), міська очна лікарня імені професора Гіршмана, г. Харьков, клініка «Новий зір», г. Київ). Результатами застосування КБІ в Доки, поділилася лікар-офтальмолог Максимова І.Р. У своїй презентації «Проникаюча кератопластика з одномоментною факоемульсифікацією катаракти та імплантацією ІОЛ», Максимова І.Р., висвітлила досвід лікарні ДОКОЛ, прокоментувала основні моменти операцій з кератопластики, проведених в Дніпропетровській клініці.

Колектив ДП «« Біоімплант »МОЗ України», дякує головного офтальмолога Вінніцкій області Наталії Іванівні Капшук за надану можливість участі в обласному офтальмологічному суспільстві.

Создание сайтов Создание сайтов Кривой рог Создание сайтов Крым