+38(095) 600-100-9 

Keratoplastika@ukr.net

14.01.2014 Офіційний сайт МОЗ України - moz.gov.ua

«Перше вітчізняне виробництво кератобіоімплантатів для Надання спеціалізованої офтальмологічної допомоги сліпім Хворов Відкрито у Дніпропетровську. Предприятие ДП «Біоімплант» МОЗ України НЕ має аналогів у державі.

Планова виробнича Потужність - 750-1 000 флаконів на рік. Це задовольніть потребу в препараті НЕ лишь Дніпропетровщини, но ї України в цілому.

Метод наскрізної або пошарової кератопластики з використанн кератобіоімплантату, виготовленя за найсучаснішімі технологіямі, дозволяє надаті допомогу пацієнтам з Ураження рогівкі, повернути Їм зір и працездатність, а такоже знізіті фінансове НАВАНТАЖЕННЯ на державу.

Лікування та подальша реабілітація Першів 500 пацієнтів ПРАЦЕЗДАТНИХ віку дозволити заощадіті державі 4-5,7 млн грн щорічно.

Довідка.

Тяжкі ушкодження рогівки ведуть до повної або часткової втрати зору, зумовлюють стійку втрату працездатності та вихід на інвалідність людей працездатного віку. Утримання інвалідів по зору з рогівковою сліпотою коштує державі в середньому від 8000 до 11 500 грн на рік на одну людину.

Кератобіоімплантат – один із видів біоімплантатів для повної або часткової заміни у хворих ураженої рогівки ока з метою відновлення або поліпшення зору. Виготовляється зі складової частини ока донора-трупа, а саме кератолімбального диску, після підготовки і проведення необхідної репарації, обробки та консервації. Дозволений для застосування у медичній практиці в Україні.

Прес-служба МОЗ України»

Создание сайтов Создание сайтов Кривой рог Создание сайтов Крым