+38(095) 600-100-9 

Keratoplastika@ukr.net

Офтальмохірурги клініки провели для колег майстер-клас живої хірургії

Директор Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні Валерій Миколайович Сердюк і хірург відділення мікрохірургії ока Владислав Анатолійович Іщенко провели в режимі онлайн першу трансляцію майстер-класу з оперативного лікування складних очних патологій. В онлайн трансляції взяли участь офтальмохірурги з Черкас, Сєвєродонецька, Кривого Рогу, Запоріжжя, Харкова та Кіровограду. Онлайн трансляції тепер доступні лікарям обласної офтальмології завдяки інноваційному обладнанню, яке встановлено в ДОКОЛ і успішно функціонує за прикладом провідних європейських клінік.

Валерій Миколайович і Владислав Анатолійович в ході майстер-класу змогли продемонструвати колегам офтальмологам свою майстерність і напрацювання при проведенні особливо складних операцій. Учасники трансляції змогли спостерігати в режимі онлайн хід операції, чути коментарі хірургів прямо з операційної.

«Жива хірургія завжди являє особливий інтерес для практикуючого лікаря. Це велика школа життя, так як будь-який етап операції має величезний практичний інтерес », - поділилася своїми враженнями від онлайн майстер-класу Нінель Аркадіївна Весніна, міський офтальмолог Кривого Рогу. Підтримує думку колег і Дмитро Мірошниченко, завідувач офтальмологічного відділення Харківської обласної лікарні, який зазначив, що: «Для лікарів, що мають вже базовий обсяг практичних навичок, подібні онлайн конференції дають можливість« шліфувати »свою майстерність. Подібні заходи необхідно проводити частіше ». Головний офтальмолог Луганській області Вадим Водяник в своєму виступі зробив акцент на те, що: «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня є однією з провідних клінік країни, нам цікаво обмінюватися з ними передовим досвідом та переймати провідні практики. Ми часто консультуємося з дніпропетровськими колегами і це дуже нам допомагає в роботі ».

Варто відзначити, що на думку представника американської компанії Bausсh & Lomb, яка надавала допомогу офтальмологам ДОКОЛ при організації даного майстер-класу, операційне обладнання в Дніпропетровській обласній клінічній офтальмологічній лікарні знаходиться на найвищому світовому рівні. Інноваційні мікроскопи і сучасне обладнання дозволяють за 15 хвилин видалити катаракту, зробивши установку штучного кришталика, за допомогою якого пацієнт знову знаходить можливість поглянути на світ по-новому і вести повноцінне життя. «З власного досвіду, побувавши в багатьох операційних провідних клінік Європи та Америки», - каже Олена Власенко, представник компанії Bausсh & Lomb, - «можу сказати що якість роботи українських хірургів за багатьма параметрами не поступається закордонним».

Щорічно офтальмохірурги ДОКОБ проводять близько 8 000 операцій. Саме завдяки величезному професіоналізму лікарів клініки, унікальним методикам і напрацюванням, сучасній матеріально-технічній базі світового рівня, лікарям по силам лікування таких серйозних очних хвороб як глаукома, катаракта та ін.

Більш докладно про подію в сюжеті кореспондентів 11 каналу (м. Дніпропетровськ): https://www.youtube.com/watch?v=HqQymllR6zs

Создание сайтов Создание сайтов Кривой рог Создание сайтов Крым