+38(095) 600-100-9 

Keratoplastika@ukr.net

«Філатовські читання - 2016» (Одеса)

19-20 травня в м. Одеса пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання - 2016», в рамках святкування 80-річчя від дня заснування інституту ім. В.П. Філатова, в якій взяли участь лікарі-офтальмологи Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

На засіданнях були представлені доповіді провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців у галузі офтальмології. Відбулися дискусії, обмін досвідом та обговорення питань з патології рогівки, кератопластики і кератопротезування; патології судинної оболонки, сітківки та зорового нерва; катаракти; глаукоми; новоутворень органу зору, орбіти і її придатків; діагностики й лікування аномалій рефракції і розладів бінокулярного зору, застосування тканинної терапії в офтальмології, діагностики та лікування дитячої офтальмопатологіі, впровадження інноваційних технологій в офтальмології.

У конференції взяли участь 1118 делегатів, у тому числі 1092 з усіх областей України: Одеської - 194, Вінницької - 39, Волинської - 23, Дніпропетровської - 78, Донецької - 23, Житомирської - 24, Закарпатської - 10, Запорізької - 42, Івано- Франківської - 47, Київської та м Києва - 292, Кіровоградської - 17, Луганської - 8, Львівської - 62, Миколаївської - 16, Полтавської - 18, Рівненської - 16, Сумської - 15, Тернопільської - 22, Харківської - 67, Херсонської - 19 Хмельницької - 28, Черкаськікої - 7 , Чернігівської - 19, Чернівецької - 11, а також гості з ближнього і далекого зарубіжжя: Грузії - 2, Білорусі - 2, Німеччини - 2, Туреччини - 7, Придністровської Молдавської Республіки - 2, Молдови - 7, Швейцарії - 1, Румунії - 1, Болгарії - 2. Серед делегатів були присутні як лікарі-офтальмологи, так і фахівці суміжних професій (неонатологи, радіологи, хіміотерапевти, біологи, фармакологи та ін.).

Від ДОКОЛ в конференції взяли участь і виступили з доповідями Сердюк Валерій Миколайович, директор КЗ «ДОКОЛ», лікар вищої категорії, доктор медичних наук, головний позаштатний офтальмолог Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заслужений лікар України і Тарнапольська Ірина Миколаївна, завідувач дитячим відділенням КЗ «ДОКОЛ», обласний дитячий офтальмолог Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У матеріалах конференції опубліковано 228 наукових робіт офтальмологами і фахівцями суміжних спеціальностей.

У форматі конференції відбувся XIV Конгрес офтальмологічного суспільства країн Причорномор'я, де був продемонстрований світовий досвід вчених України, Грузії, Туреччини, Болгарії, Румунії, Німеччини.

Науково-практична конференція «Філатовська читання - 2016» - це масштабний захід, який дозволив обговорити актуальні питання офтальмології, обмінятися досвідом, представити свої досягнення і відкриття. Захід такого формату проводяться в Україні вже не один рік і отримав високу оцінку і суспільне визнання у вітчизняних та зарубіжних фахівців в галузі офтальмології.

Создание сайтов Создание сайтов Кривой рог Создание сайтов Крым