+38(095) 600-100-9 

Keratoplastika@ukr.net

Поширені запитання

- Добрий день! Мені потрібна пересадка рогівки, так як у мене кератоконус 4 стадії, але я живу не в м. Дніпропетровську. Як мені краще зробити і приїхати на операцію порадьте!

Вітаю! Кератоконус 4 ст. є абсолютним показанням до кератопластики. Якщо Ви раніше спостерігалися в якійсь клініці, Ви можете вислати нам відскановані зображення Вашої документації по обстеженню. Вашу документацію вивчать офтальмологи-хірурги лікарні «ДОКОЛ» і Вам буде повідомлено попередній висновок про можливість проведення кератопластики і обговорені зручні дати Вашого візиту в лікарню. Ви також можете приїхати на обстеження в Дніпропетровськ в лікарню "ДОКОЛ", якщо у Вас підтвердяться показання до кератопластики - залишитися на передопераційне лікування у клініці, і на протязі 1 - 5 днів Вам буде проведено оперативне лікування або, після консультації, з Вами буде узгоджена зручна для Вас дата операції. Зв'яжіться з нами за контактним телефоном +38 (095) -600-100-9, за яким наші фахівці компетентно дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Якщо Ви зважитеся приїхати, то, будь ласка, заздалегідь повідомте нам про дату свого візиту.

- Вітаю! Ваш препарат знаходиться у висушеному стані?

Вітаю! Ні, кератобіоімплантат знаходиться в розчині і готовий до використання.

- Для якого виду кератопластики використовується препарат кератобіоімплантат?

Кератобіоімплантат може заміщати як всю рогівку, так і окремі змінені її шари, тому може використовуватися у всіх видах кератопластики: при оптичній, реконструктивній, лікувальній, а також косметичній, - незалежно від ділянки рогівки, яка потребує заміщенні.

- Скажіть, будь ласка, скільки коштує операція?

Вартість операції різна в кожному випадку і залежить від типу операції (наскрізна кератопластика; пошарова, ламелярна кератопластика; інтраламеляральна, ендотеліальна кератопластика), а також від способу висічення рогівкових дисків (за допомогою металевого ножа - тріпана або за допомогою фемтосекундного лазера). Спочатку необхідно обстежитися, щоб дізнатися конкретне захворювання і стан Вашої рогівки. Якщо Ви не маєте на руках результатів обстежень та діагностики - у Дніпропетровській обласній клінічній офтальмологічній лікарні Вам проведуть комплексну діагностику та обстеження Ваших очей на сучасному діагностичному обладнанні, а також зроблять лабораторні аналізи при необхідності. На підставі результатів діагностики проходить бесіда з лікарем, де Ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання стосовно Вашої проблеми. Попередньо, Ви можете зв'язатися з нами за телефоном +38 (095) -600-100-9 для більш повної консультації.

- Яка ціна вашого препарату?

Щоб дізнатися актуальну ціну препарату кератобіоімплантата - надішліть нам повідомлення або заповніть форму заявки.

- У мене кератоконус. Скажіть, скільки часу відновлюються очі після операції кератопластики?

Зазвичай, пацієнтам з кератоконусом після операції кератопластики з використанням фемтосекундною лазерної системи необхідне перебування в стаціонарі 5-7 діб, після чого рекомендується спостереження у офтальмолога за місцем проживання.
Создание сайтов Создание сайтов Кривой рог Создание сайтов Крым