+38(095) 600-100-9 

Keratoplastika@ukr.net

Виготовлення та якість кератобіоімплантатів


Кератобіоімплантат виготовляється відповідно до:

  • ТУ У 32.5-35544302-001:2013

Висококваліфікований штат співробітників Дніпропетровського відділення ДП "Біоімплант", технологічне обладнання і тривалий позитивний досвід роботи дозволяють виробляти сучасні безпечні біоімплантати світового рівня. Науково-виробничий процес здійснюється з використанням стандартних операційних процедур.

ДП "Біоімплант" МЗ України - єдиний виробник кератобіоімплантатів в Україні.

Кератобіоімплантати зареєстровані згідно з чинним законодавством Державною службою лікарських засобів і виробів медичного призначення (Свідоцтво про Державну реєстрацію № 13181/2013 від 9 жовтня 2013) і дозволені до застосування у медичній практиці на території України. На сьогоднішній день в Україні кератобіоімплантат є найбільш безпечним замінником пошкодженої травмами або захворюваннями рогівки дітей і дорослих.

Складова частина ока, а саме кератолімбальний диск, обирається грунтуючись на світових стандартах, внаслідок чого проводяться багаторазові біологічні та вірусологічні дослідження, а також дослідження клітин ендотеліального шару, які дозволяють прогнозувати результат майбутнього оперативного втручання.

Виготовлення кератобіоімплантату проходить кілька етапів:

1.Вибор донора, що включає в себе вивчення патологічного анамнезу потенційного донора, вивчення його соціального анамнезу, фізичне обстеження, безпосереднє обстеження очних тканин, обов'язкове серологічне дослідження.

2.Взяття фрагменту очного яблука - кератолімбального диска.

3.Біологічне дослідження і додаткове тестування мікробної забрудненості рідини з кератолімбальним диском.

4.Мікроскопічне дослідження функціонального стану ендотелію.

5.Обробка, консервація і збереження рогівки.

6.Мікробіологічний моніторинг стану консервованої рогівки.

Кератобіоімплантат має найвищий відсоток прозорого приживлення, при його використанні істотно знижується ризик появи помутнінь.

Нова технологія виробництва і система зберігання біоматеріалу дозволяють вітчизняним офтальмологам-хірургам своєчасно лікувати хворих з важкими захворюваннями рогівки (кератоконусом; дистрофією; опіковими і дистрофічними більмами (помутніннями); травматичними дефектами, а також травматичними і післяопераційними рубцями рогівки).

Використання кератобіоімплантату визначається типом операції, що проводиться (наскрізна кератопластика, ендотеліальна кератопластика або передня і задня ламелярна кератопластика), що в свою чергу залежить від конкретної патології рогівки пацієнта.

Використання кератобіоімплантату визначається типом операції, що проводиться (наскрізна кератопластика, ендотеліальна кератопластика або передня) і завдяки всьому вищеперерахованому, кератобіоімплантат є високоякісним та безпечним медичним препаратом, що використовується для надання спеціалізованої офтальмологічної допомоги з відновленням працездатності хворих і підвищенням якості їх життя після серйозних пошкоджень, травм і багатьох деструктивних захворювань, які вимагають оперативного втручання.


 

Создание сайтов Создание сайтов Кривой рог Создание сайтов Крым